Trenéři mužů se po posledním přípravném utkání proti dorostu, který muži zvládli 7:1, rozpovídali o uplynulé zimní přípravě. Zhodnotili absolvované soustředění, odehraná přípravná utkání a mluví o cílech do jarní části sezóny…

 

Zhodnocení průběhu zimní přípravy

Absolvovanou zimní přípravu hodnotíme velmi kladně. Celou dobu ji zdobila vysoká účast, kdy pravidelně trénovalo okolo dvaceti kluků. A hlavně kvalitně a s výborným přístupem. Myslíme si, že jsme na jarní část dobře připravení.

 

O absolvovaném soustředění

Na soustředění gradovala fyzická příprava. Hráči polykali náročné tréninkové dávky třikrát denně včetně posilování. Celkově bylo soustředění velmi povedené, splnilo všechno, co jsme očekávali. Jak odběhané kilometry, tak i co se týká kolektivu. Máme výbornou partu a soustředění nás jen stmelilo. Celkem se zúčastnilo 18 kluků.

 

O přípravných utkání

Většinu utkání jsme odehráli proti celkům z vyšších soutěží a ač se nám nepovedla výsledkově, tak v předvedené hře jsme určitě výrazně nepropadli. Vyzdvihnout bychom měli utkání s divizním Bohumínem, kde jsme předvedli výborný výkon a o senzační výsledek jsme přišli až v závěru utkání. Zápas proti Záblatí také snesl přísné měřítko. Tam jsme to potvrdili i dobrým výsledkem.

 

Složení kádru na jarní část sezóny

V kádru nastaly jen minimální změny. Z Vratimova přišel Aleš Stuchlík jako posila do středu hřiště. Z dorostu už jsou s námi nastálo Urbaník a Kotula. Navíc s námi už bude trénovat mladý Mrázek.

 

Zdravotní stav týmu

Někteří kluci doléčují drobná zranění a máme nějaké nemocné. Věříme však, že na Staříč už budou připravení.

 

Výhled na jarní část sezóny

Cíle máme pořád stejné. Jít od zápasu k zápasu, a hlavně se fotbalem bavit a užívat si ho. Mužstvo má tvář a kvalitu, a tak věříme, že navážeme na úspěšný podzim a budeme tak nadále bavit naše fanoušky. Všichni jsme už natěšeni na sezónu.

 

Trenéři mužů Jaromír Bebenek a Zdeněk Menoušek