Divoké utkání plné gólů a emocí odehrálo naše béčko na půdě Těrlicka, ze kterého si odváží cenný bod. Lídrovi okresního přeboru byli Sušani více než vyrovnaným soupeřem, ale v utkání pokaždé dotahovali a vyrovnat dokázali až v poslední minutě utkání zásluhou Spáčila.

Domácí šli do vedení hned ve 3. minutě, kdy domácí útočník Vondrus využil zaváhání Jonszty a dostal se k přízemnímu centru, který si srazil do vlastní brány Rohel. Na hřišti pak měli Sušani převahu a hnali se za vyrovnáním. To se jim povedlo z penalty po faulu na Orlického, kterého zfauloval ve vápně bývalý hráč Horní Suché Wojtyna. Penaltu s přehledem proměnil Kvapil a do kabin se tak šlo za smírného stavu.

Ve druhém poločase se k penaltě dostali i domácí, za něž proměnil Škuta. Za čtvrt hodiny vyrovnal po rohovém kopu Kulich a zdálo se, že jsou Sušani odhodlaní zápas otočit. Skórovat však dokázali opět domácí a opět záslouhou Škuty. Když už se zdálo, že si domácí připíší vítězství, Sušani svým důrazem ve vápně vybojovali míč, který uklidil do sítě Spáčil a ten nechal všechny přítomné Sušany vypuknout v bouřlivou oslavu. V zápase se již dále nic neurodilo, a tak se body po zásluze dělily.

Utkání hodnotí trenér Konesz:

„Dnes zasloužená remíza. Zápas měl všechno přes góly, emoce, penalty a skvělou atmosféru. Na okres velice nadstandartní zápas. Kluci to odmakali, za což byli odměněni vyrovnávacím gólem v poslední minutě, který jsme si všichni pořádně užili. Teď už ale jdeme dál a nachystáme se na další domácí zápas proti Slovanu, kterému máme co vracet“

FK Těrlicko 2022 – SK Horní Suchá „B“ 3:3 (1:1)

Sestava: Volf – Rohel, Jonszta, Rybár (56. Galík), Míček – Szelong, Kolder, Kvapil, Drábek – Orlický (65. Spáčil), Vrbacký (46. Kulich). Trenéři M. Szelong a Konesz

Branky:  3. Rohel vl., 59. (p) a 78. Škuta – 40. Kvapil (p), 72. Kulich, 90. Spáčil

Rozhodčí: Vítek – Bolec, Janák