Hornosušské béčko v předposledním utkání sezóny zvítězilo na půdě Gascontrolu Havířov, když se o obě branky Sušanů postaral Kulich.
 
Utkání hodnotí trenér Konesz:
„Odehráli jsme velmi dobré utkání, prvních 20 minut nás domácí trochu zatlačili, ale podržel nás v bráně dneska výborný Marek Zágora. Poté už jsme začínali mít více ze hry. Velkou šanci Rohela a střelu Tyrlíka ještě dokázal chytit zkušený gólman domácích Hekera, ale v 36. minutě už nestačil na nechytatelnou střelu Kulicha, který se po rohu z voleje trefil pod břevno. Ve 42 minutě předvedli krásnou akci po pravé straně Galík se Szelongem, který nahrával před prázdnou bránu, kde byl opět Kulich a bylo to 2:0. Druhý poločas byl vyrovnaný, Kulichovi neuznal 3 branku rozhodčí za údajný offside. Pět minut před koncem byla odpískána pro domácí přísná penalta, kterou snížili na konečných 1:2. Jsme s dnešním výkonem maximálně spokojeni. Hrálo se na tvrdém a hrbolatém terénu, ale kluci to zvládli na výbornou a za to jim patři velký dík. Ještě bych chtěl vyzdvihnout výkon brankáře Marka Zágoru, který byl dneska fantastický! Příští poslední kolo hrajeme v sobotu ve 14 hodin předzápas Áčku proti Doubravě a určitě chceme zakončit sezonu vítězně.“
 
Gascontrol Havířov – SK Horní Suchá „B“  1:2 (0:2)
 
Branky: 82. Kulich O. (p) – 36. a 42. Kulich F.
Sestava: Zagora – Rybár, Kvapil,  Mironidis (72. Spáčil) – Galík, Szelong, Míček (C), Tyrlik, Kulich – Jonšta, Rohel (81. Kaštalán)
 
Foto: Ondřej Kruťa