Zápasy tohoto týdne
žádný zápas
Zápasy příštího týdne
žádný zápas
Hlavní partner
07.12.2020

Aktualizovaná pravidla pro sportování na venkovních sportovištích

Vážení přátelé,

Dovoluji si Vás informovat, že od čtvrtka 3.12.2020 platí podle Protiepidemického systém ČR "PES" aktualizovaná  pravidla pro sportování na venkovních sportovištích.
 
Prozatím můžu potvrdit, že při dodržení zvýšených hygienických opatření lze :
1. Sehrát přátelské utkání ve standartním počtu hráčů, celkový počet osob účastnících se přátelského utkání by neměl přesáhnout 50 osob, což je počet stanovený pro konání hromadné akce; současně platí, že utkání je nutné sehrát bez diváků.
2. Pro tréninky použít pravidla pro konání přátelských utkání  příměřeně.
 
Z usnesení vlády č.1262  můžeme vyčíst, že " pro příchod a odchod ze sportoviště, používání šaten, sprch a toalet jsou nastavená režimová opatření".
 
Z tohoto , potvrzuji, že:
 
1.  šatny, sprchy a toalety lze užívat, 
 
2. v případě použití vnitřních prostor je nutné dbát co nejvyšší možné ochrany všech, tj. např. nemíchat skupiny, střídat skupiny, používat desinfekci , dodržovat pravidlo 10 osob najednou  , prostě chovat se co nejzodpovědněji. 
 
Součásti této informace je  Tabulka s obsazením hřiště s UT3G v Horní Suché a Karviné Ráj( týká se starších žáků HS)  od 4.12.2020 do konce roku 2020. Doufám ,že rok 2021 započneme podle tréninkových plánu, které jsem Vám poslal již dříve.
 
Tradiční rozloučení ze starým rokem formou odehrání zápasu na umělce se bude konat  v neděli 27.12.2020 v 10,00 hod.
 
Přeji Vám příjemně strávený předvánoční i vánoční čas. Ivan Marini
 
PS. Informujte své družstva  o možnosti ještě letos si zatrénovat.