Zápasy tohoto týdne
žádný zápas
Zápasy příštího týdne
žádný zápas
Hlavní partner
02.01.2021

Novoroční slovo předsedy fotbalistů Horní Suché

Rok 2020 nebyl pro všechny obyvatele ČR jednoduchý. Stejně tak tomu bylo také u sportovců, ke kterým letošní rok nebyl shovívavý. ČR se od března trápí bojem s Coronavirem, jehož dopad měl také vliv na fungování tělovýchovy v Horní Suché. Průběh dnes již loňského roku lze hodnotit velmi stručně. Jarní část fotbalové sezóny nebyla zahájena vlivem pandemie vůbec, přestože všechna mládežnická družstva i muži absolvovali náročnou zimní přípravu. Fotbalisté tak mohli alespoň naplno vkročit do letní přípravy a zahájit soutěže, které byli znovu přerušeny. Momentálně jsou sportoviště uzavřena a všichni jsou v očekávání, jak situace s pandemií dopadne.
 
Ani v těchto nelehkých časech se od nás neodvrátila přízeň sponzorů, partnerů a fanoušků, za což jsou fotbalisté Horní Suché velice vděčni a všem příznivcům děkují. Zejména Obec Horní Suchá je stabilním partnerem hornosušského sportu, bez podpory obce by solidní úroveň našich sportovců byla jen těžko udržitelná.
 
Chtěli bychom všem partnerům a příznivcům, ale i odpůrcům a sportovním soupeřům popřát v novém roce 2021, který je pro hornosušský fotbal a sport jubilejním, jelikož oslavíme 90. let kopané a 110. let tělovýchovy a sportu v Horní Suché, hodně štěstí, úspěchů a hlavně zdraví…
 
Ivan Marini