Hlavní partner
Obec Horní Suchá

Aktuality

05.03.2019

Starší žáci TJ Depos Horní Suchá skončili v Zimní halové lize OFS Karviná na 3. místě

20.02.2019

Mladší dorost a starší žáci se utkali s MFK Vítkovice

Mladší dorost Horní Suchá - MFK Vítkovice U15   1:1
branka HS: Dominik Pastušek

Starší žáci Horní Suchá - MFK Vítkovice U14   2:6
branky HS: Krygiel, Majtán

Úterní odpoledne patřilo naše nové hřiště s umělým trávníkem naší mládeži. Na ní se v dvojutkání přestavili naši mladší dorostenci a starší žáci s kolegy s Vítkovic. Obě utkání splnili svůj účel. Starší žáci i přes prohru nechali na hřišti dobrý dojem.

09.02.2019

TJ Depos Horní Suchá - FK Baník Albrechtice 2:4

Muži TJ Depos Horní Suchá odehráli první přípravné utkání na novém hřišti. Soupeřem byl tradiční protivník, sousední FK Baník Albrechtice.

branky: Kux 2

1. utkání zimní přípravy a roku 2019 jsme prohráli s Baníkem Albrechtice. V utkání kde byly šance na obou stranách nakonec vyhráli šťastnější hosté. Pozitivem utkání je, že to utkání nastoupilo 5 dorostenců na našem dresu a hráli velmi dobře!

Branky Horní Suché:

63´   Pietrasz Jakub

73´   Vydiolek Jakub

Střídání:

71´   Ganaj Dalibor za Tomáše Sobka

82´   Příborský Petr za  Standu Ryta

87´   Oliva  Marek za Kubu Pietrasze

89´   Szelong Patrik za Ivo Kisela

Vedoucí mužstva :  Zíma Tomáš

Trenér mužstva:     Bebenek Jaromír

Asistent trenéra:     Baranek Martin

Rozhodčí:  Dytko Gustav

AR 1 :        Bednář  Marcel

AR 2 :        Bolec Jakub

Po vítězném utkání úvodního kola v Petrovice,chtěli naši hráči potvrdit 3 body,přivezené z Petrovic, v domácím utkání. Soupeřem bylo družstvo TJ Sokol Nýdek.

I když se říká, že vítězná sestava se nemění, přesto trenéři provedli  několik změn. Aleše Kluse, kte- rý  odešel na přestup do Hnojníka výměnou za Jaworka, nahradil Vlastík Gajda; Honzu Štengla nahradil Artur Wojnarovský a za Robina Petíka nastoupil od začátku Filip Kux.

Družstvo Nýdku se v Horní Suché představilo jako snaživý běhavý soupeř, který měl namixovanou sestavu starších hráčů s dorostenci . Naše družstvo ,i když mělo mírnou převahu , celý první poločas hledalo recept ,jak prorazit defenzivu Nýdku, který zodpovědně bránil, nevynechal jedinou možnost

jak ohrozit naší branku z protiútoku. Zodpovědnou obranou hrou jsme je k ohrožení naší branky nepustili a sami jsme v druhém poločase hru zrychlili a po vydařených akcích se nám podařilo skórovat.

Nejprve po vydařené kombinací pravé strany se míč dostal ke Kiselovi, který zpětnou přihrávkou našel kapitána družstva Pietrasze, který přízemní střelou podél brankáře hostí otevřel skóre utkání.

1:0. Branka domácích byla zasloužená a vyprovokovala naše družstvo ke zvyšené aktivitě, kterou o 10´ později po samostatném úniku Filipa Kuxe po levé straně a jeho přesném centru proměnil Kuba Vydiolek ve svůj první gól v našem dresu.

Tato branka utkání uklidnila a i když jsme měli ještě několik slibných brankových příležitosti, výsledek utkání se neměnil.

Naši hráči tak zdařile zahájili nový ročník 1.B třídy skupiny C.

K dalšímu utkání zajíždí naše družstvo mužů v neděli 26.8.2018 do Tošanovic, kde hrají v 17:00 hod. proti domácímu TJ Tošanovice.

23.08.2018

2.kolo Krajské soutěže Canis 1.B. třídy, skupina C – neděle 12.08.2018

Internacionál  Petrovice, z.s.   -  TJ Depos Horní Suchá, z.s.

2   :  3  ( 0:1)

23´   Sobek Tomáš

51´   Petik  Robin  -  pokutový kop

57´   Ryt Stanislav

Střídání:

69´   Kux Filip za Tomáše Sobka

77´   Oliva  Marek za  Standu Ryta

84´   Ganaj Dalibor za Kubu Vydiolka

90´   Příborský Petr za Robina Petika

Rozhodčí:  Kret  Martin

AR 1 :        Fanc Josef

AR 2 :        Picmaus Jiří

K úvodnímu zápasu Krajské soutěže Canis 1.B třídy,skupiny C zajíždělo naše družstvo mužů k tradičnímu soupeři(poslední dvě sezóny jsme vždy s tímto soupeřem hráli úvodní utkání) do Petrovic na hřiště Interu.

Hřiště Interu proslulé svou špatnou kvalitou nás tentokrát velmi mile překvapilo;domácí ho opravdu zodpovědně připravili.

Naši hráči přistoupili k utkání zodpovědně a od začátku utkání byli lepším družstvem . Zatlačili domácí na vlastní polovinu  a vytvářeli si nadějné brankové situace, které obránci Inter s velkými obtížemi odvraceli. Naši hráči stupňovali tlak a ve 25´se svým důrazem prosadil v šestnáctce Interu Tomáš Sobek a vsítil první branku Horní Suché  v novém ročníku. Do konce prvního poločasu jsme kontrolovali hru ,nepouštěli jsme hráče Petrovic do šancí, slibné šance měli ještě Ryt s Vydiolkem, ale bohužel je zmařil svými zákroky brankář Petrovic. Do kabin šli hráči obou družstev za stavu 0:1.

Po přestávce převaha našeho mužstva vzrostla, obránci Interu s obtížemi odvraceli nájezdy našich hráčů. Bylo otázkou času, kdy přetížená obrana Petrovic bude překonána. V 50´faulovala obrana domácích našeho hráče ve svém pokutovém území a hlavní rozhodčí utkání nařídil na popud AR1 pokutový kop , který se štěstím proměnil Robin Petík-0:2. Naší převahu korunoval svou překrásnou akcí Standa Ryt, když využil perfektní  přihrávku  Vydiolka a po 30-ti metrovém brejku překonal brankáře Sztefku – 0:3.

Třígolové vedení naše družstvo uspokojilo, trochu polevilo v koncentraci a to se nám málem nevy-

platilo, když při standartce nepokryli naši obránci  útočníka domácích Šťastného a ten snížil hlavou na 1:3. Tato branka zmobilizovala  domácí , ti přidali na důrazu a po brance střídajícího Kačinského

v 75´snížili na 2:3  a naše hráče čekal nervózní konec utkání. S vypětím všech sil,a že jich v parném počasí ubývalo, naši hráči výsledek 2:3 udrželi. Velkou měrou se na tom podílel náš brankář Tomáš

Lincer, který v 90´zmařil vyloženou brankovou příležitost Kačinského.Vítězství v tomto utkání jsme si dle mého názoru zasloužili, zbytečně jsme pustili domácí chvilkovou nepozornosti do utkání.

Po utkání byl vyhlášeni nejlepší hráči obou družstev, které určili trenéři družstev. Z našeho  družstva si odměnu (5-ti litrový soudek piva) odnesl kapitán družstva Jakub Pietrasz.

V dalším kole v sobotu 18.8.2018 od 17:00 hod. přivítáme na svém hřišti v Horní Suché hráče Sokola Nýdek.