13.05.2019

TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Věřňovice 1:0

Sušané porazili vedoucí Věřňovice, drží kontakt se špicí tabulky!

branka: 40. Kux

Sestava: Lincer - Rohel, Wojtyna, Štengl, Majer - Sobek (84. Kubját), Kisel, Holiš st., Jaworek (76. Hlobil) - Kux, Holiš ml. (88. Zágora)

Horní Suchá - Lokomotiva Petrovice B 1:1

V sobotním utkání I.B třídy, skupiny C, přivítali na domácím hřišti rezervu Petrovic, a jak se ukázalo, nebyl to pro domácího favorita snadný soupeř.

V příjemném slunečném počasí si diváci na góly museli počkat až do úplného závěru. Ke zděšení místních fandů se vedení ujali petrovičtí hosté, které v 84. minutě poslal do malého náskoku někdejší karvinský talent Glauco Molnári. Sušané stihli o čtyři minuty později už jen srovnat na konečných 1:1 zásluhou Filipa Kuxe.

Favorit (v pěkných nových dresech) tak v honbě za vítězstvím v soutěži utrpěl ztrátu, což ovšem nevadilo některým domácím fandům, aby si několikrát zopakovali svůj oblíbený pokřik: Rum nám nalej, rum nám dej! Horní Suchá, góla dej!

Sestřih utkání:   TJ Depos Horní Suchá - Lokomotiva Petrovice B  1:1

10.04.2019

TJ Depos Horní Suchá - Tošanovice 1:1

Sestřih utkání:   TJ Depos Horní Suchá - Tošanovice 1:1

05.04.2019

Nominace do reprezentačního výběru ČR U17

Po krátké době přinášíme další info o odchovanci Horní Suché Petriku Gojovi. Byl poprvé nominován do reprezentačního výběru ČR U17, obrovský úspěch!

01.04.2019

Muži v Nýdku prohráli 1:0 brankou Příborského

TJ Sokol Nýdek - Horní Suchá 1:0
branka: 50. Petr Příborský

Sestava HS: Lincer - Rohel, Wojtyna, Pietrasz, Szelong - Ganaj (73. Kubjat), Kisel, Holiš, Ryt - Vydiolek (59. Sobek), Kux (69. Jaworek)

Petr Příborský rozhodl utkání tradičních soupeřů 1.B třídy Sokolu Nýdek a Horní Suché. Petr hrál téměř 10 let v hornosušském dresu, pověst střelce potvrdil i v Nýdku a svůj bývalý klub uzemnil vítěznou brankou.

Náskok na čele tabulky se Sušanům snížil na pouhý bod, a na 2. až 4. místě čekají v těsném závěsu velmi dobře hrající celky Dolní Lutyně, Tošanovic a Věřňovic. Bitva o čelo tabulky bude až do konce soutěže velmi zajímavá.

Přijďte hráče Horní Suché podpořit v boji o postup do 1. A třídy v sobotu, 6. 4. od 15:30 v utkání s Tošanovicemi.