• Dominik Pastušek - 2 (71', 75') gól(ů)
  • Aleš Stuchlík - 2 (34', 52') gól(ů)
15. 5. 2022 | 16:30
Hřiště Lokomotiva Petrovice

Report

Muži se nadále plaví na vítězné vlně. Jejich formu tentokrát odneslo béčko petrovické Lokomotivy, kterému nasázeli 6 branek, o které se postaralo trio dvougólových střelců Wojtyna, Stuchlík a Pastušek. Po rozpačitém prvním poločase padla většina branek až ve druhém poločase. Po kontumovaném zápase s Nýdkem je tak série zápasů bez inkasované branky na čísle 15.

Na výborném pažitu hlavní hrací plochy v Závadě měli v úvodu utkání lehce navrch domácí, kteří se po důrazu v osobních soubojích dostali k několika rohům, ze kterých ale ohrozit branku Herdziny nedokázali. První náznak šance Sušanů měl v 9. minutě Pastušek, jehož technickou střelu zpoza vápna zblokovala obrana domácích na roh. O minutu později pelášil po skvělém obloučku Janovského sám na bránu Stuchlík, který ale pohořel na domácím brankáři. Následná série rohových kopů zůstala bez úspěchu. V 19. minutě vyslal Stuchlík do samostatného úniku Pastuška, ale ani ten si tváří v tvář domácímu brankaři nevěděl rady. Ve 25. minutě mířil Wojtyna z přímého kopu těsně nad. A když ani Nový nevyužil své šance, vzal si slovo opět Stuchlík, který se proháčkoval na hranici vápna přes domácí obránce a přesnou střelou k tyči určil poločasové skóre 0:1.

Hornosušský gólostroj ve druhém poločase odšpuntoval po faulu na čerstvého Kuxe v 50. minutě nádherným gólem z přímého kopu Wojtyna – 0:2. Hned o dvě minuty později utekl po lajně domácím obráncům Kux, který poslal míč před poloprázdnou branku Stuchlíkovi a ten zvýšil na 0:3. A ten byl i u další gólové akce, když uvolnil ve vápně Wojtynu, který přidal svou druhou branku v utkání – 0:4. O sedm minut později šel sám na branku Kux, jehož ještě brankář domácích stačil vychytat, ale k odraženému míči se dostal Pastušek a ten se již nemýlil – 0:5. Stejný hráč pak završil na konečných 0:6 po pěkné akci na křídle a centru od Lukáše. Sušané tak potvrdili roli favorita a připsali do tabulky další tři body.

TJ Lokomotiva Petrovice B – SK Horní Suchá 0:6 (0:1)

Sestava: Herdzina – Urbaník, Kubját, Pietrasz, Přichystal – Ševčík (72. Lukáš), Wojtyna, Janovský, Pastušek (82. Kulich) – Nový (46. Kux), Stuchlík (72. Ryt)

Branky: 34. a 52. Stuchlík, 51. a 64. Wojtyna, 71. a 75. Pastušek

ŽK: Krul, Siuda, Kuljovský

Rozhodčí: Novák – Svoboda, Jonszta