Muži vezou cenný bod z Vendryně

2. 10. 2021 | 15:00
Sportovní areál Vendryně

Report

V sobotu odehráli muži další mistrovské utkání. Tentokrát zajížděli na hřiště nevyzpytatelné Vendryně, která byla před vzájemným zápasem na druhém místě soutěže. Utkání mnoho fotbalového umění nenabídlo a body se tak po zásluze dělili po remíze 0:0.

Trenéři udělali v sestavě dvě změny, kdy v základní sestavě nastoupili Sobek s Pastuškem. Sušané se nicméně v prvním poločase na těžkém terénu nedokázali dostat ke své kombinační hře, naopak v utkání převládali spíše osobní souboje ve středu hřiště, na které byl domácí celek velmi dobře připraven. Sušané ovšem domácím nedarovali nic zadarmo. Takticky dobře připravené mužstvo a velmi organizovaná obrana byla přívlastkem pro obě mužstva. Ani poločasová přestávka toho moc nezměnila, ani jeden ze soupeřů vstřelit branku nedokázal, a tak se oba celku rozloučili po remíze 0:0. Sušané tak prodloužili svou sérii bez porážky na 10 zápasů.

TJ Vendryně – SK Horní Suchá 0:0

Diváci: 130

Sestava HS:

Lincer – Ševčík, Pietrasz, Kubját, Rychtařík – Ryt (59. Lukáš), Wojtyna, Janovský, Sobek (46. Přichystal) – Kux (90. Klimprle), Pastušek (70. Nový)

Další utkání v rámci 11. kola 1. B třídy odehrají muži v sobotu 9.10. doma ve Sportovním areálu František proti TJ Sokol Mosty.