Těsná prohra s divizním Bohumínem

15. 2. 2022 | 17:30
Sportovní areál František

Report

Horní Suchá byla diviznímu Bohumínu více než vyrovnaným soupeřem. Zejména v 1. poločase měli domácí hráči více ze hry. Volno dostal kapitán Janovský, naopak na stoperu hrál povedené utkání 17 letý odchovanec Matěj Urbaník. Horní Suchá šla do vedení, když po rohu matadora Tomáše Wojtyny chladnokrevně zakončil Tomáš Nový 1:0. Hosté odpověděli gólem do odkryté branky po chybě v rozehrávce a následně do poločasu dokázali překlopit skóre na svoji stranu – 1:2. Sušané se však opět radovali po brance Filipa Přichystala – 2:2. Do druhého poločasu sušané prostřídali sestavu. Po brance z penalty a nepohlidanem rohu přišli o výborný remízový výsledek, zkušený soupeř potrestal individuální chybu a odvezl si do Bohumína vítězství 2:3.

Utkání zhodnotil jeden z trenérů Horní Suché Jaromír Bebenek:

„Přes prohru musím utkání hodnotit kladně. Hráči k utkání přistoupili zodpovědně a s kvalitou soupeře vyrostl i jejich výkon. Pro náš mladý tým je utkání s divizním soupeřem velká zkušenost. Lepší výsledek nás staly zbytečné individuální chyby. Celkově však musím hráče pochválit.“

SK Horní Suchá – FK Bospor Bohumín 2:3 (1:2)

Sestava: Herdzina- Ševčík, Kubját, Urbaník, Rychtařík – Pastušek, Wojtyna, Stuchlík, Přichystal – Kux, Nový.
Střídající hráči: Sobek, Mrázek, Kulich, Ryt, Valášek, Lincer, Michailidis.
Góly: Nový, Přichystal