• Dominik Pastušek - 1 gól(ů)
16. 10. 2021 | 14:30
Hřiště Hnojník

Report

Souboj zkušeností a dravého mladí. I tak by se dalo nazvat utkání 12. kola CANIS 1.B třídy mezi domácím Hnojníkem a Horní Suchou. Vzhledem k vynuceným absencím nastoupila obě mužstva v pozměněných sestavách. Devítiletý rozdíl ve věkovém průměru zahajovacích sestav tak byl předzvěstí zajímavé konfrontace.

Začátek utkání měla sice Horní Suchá mírnou převahu, ovšem špatnými prvními doteky se několikrát připravili o slibné šance. Hnojník se v prvním poločase do výraznější šance nedostal. Ve 43. minutě vstřelil po centru Tomáše Wojtyny premiérovou branku v dresu Horní Suché odchovanec Filip Přichystal. Do kabin se tak šlo za stavu 0:1.

Hned ze startu druhého poločasu se prosadil po pěkné individuální akci další premiérovou trefou další odchovanec Dominik Pastušek – 0:2. Hnojník poté převzal iniciativu, do šancí se ale přes hostující obranu dostával jen těžko. Po sléze bylo k vidění několik povedených akcí na obou stranách, ale finální fáze vázla. Další branka už nepadla, a tak v nepříliš pohledném utkání si Horní Suchá odváží z Hnojníku důležité 3 body.

TJ Sokol Hnojník – SK Horní Suchá 0:2 (0:1)

Branky: 42. Přichystal, 53. Pastušek

Diváci: 95

Sestava HS:

Herdzina – Kubját, Ševčík, Dawid, Rychtařík (63. Michailidis) – Pastušek, Wojtyna, Janovský, Přichystal (76. Valášek) – Kux, Nový (46. Kulich)

Další utkání v rámci 13. kola 1. B třídy odehrají muži v sobotu 23.10. doma ve Sportovním areálu František proti Interu Petrovice.