Po výhře v poháru přišla další ztráta

1

SK Tichá

výhra
11. 5. 2024 | 17:00
Sportovní areál František

Report

Áčko Horní Suché chtělo navázat na úspěšném pohárové finále v sobotním domácím utkání proti Tiché. Řada neproměněných šancí a špatný výkon ve druhé půli však znamenaly další bodovou ztrátu a vítězství hostů z Tiché. 

„Dnes jsem opravdu vytočený do běla a musel jsem to po zápase hodně dlouho rozdýchávat. Nechci nikoho urážet, ale to co jsme předvedli ve druhém poločasu, není hodno 1.A třídě. Co z toho, že jsme v prvním poločase nastřelili dvě tyčky a neproměnili další vyložené šance, ale kluci by si už měli uvědomit, že i neproměněná 100% příležitost je stejná chyba, jako když uděláme kiks vzadu a dostaneme branku. Je to pořád dokola, první poločas soupeře přehráváme a vytvoříme si několik šancí, bohužel je neproměníme, soupeř udeří z ojedinělé šance a my složíme. Přestaneme absolutně hrát a začneme do toho bezhlavě práskat, a to k ničemu nevede. Bohužel ani střídající hráči nám úplně nepomáhají, od nich očekávám daleko větší nasazení. Je alarmující, že dorostenci, kteří s námi trénují a když to jde, tak za nás hraji, jsou lepší než muži. Tento zápas nás mohl trošičku uklidnit a dodat dostatek sebevědomí do další práce, ale musíme zase čelit tlaku. V sobotu jedeme do Petrovic hrát zase o všechno. Máme sice mladý tým, ale to neomlouvá náš přístup a nasazení ve druhé půli, to si nemůžeme prostě dovolit. Naopak musíme předčit každého soupeře po fyzické stránce, to se ale bohužel neděje, jelikož upustíme od naší hry a po těch nákopech běháme jen bez míče a to stojí spoustu sil, máme najednou obrovské díry a veliké hřiště, všude jsme pozdě. Gól můžeme dostat, je to fotbal, každý udělá chybu, ale nemůžeme se pokaždé sesypat, musíme zvednout hlavu a jít dál, pokračovat v tom co nám funguje. Tím bych chtěl kluky vyzvat a nakopnout k dalšímu důležitému utkání. Už si nemůžeme dovolit další lehkovážnost nebo připosranost, musíme hrát na hranici sebeobětování, potom se nám to vrátí!“ hodnotí utkání s Tichou trenér Hančin.

 

SK HORNÍ SUCHÁ – SK TICHÁ 0:1 (0:1)

Sestava: Kux – Kvapil (75. Přichystal), Pietrasz (c), Urbaník, Rychtařík – Stuchlík (83. Lindovský), Vojtek (83. Hudec), Štromp P., Ryt (65. Poruba) – Witosz (65. Štromp J.), Pastušek

Branky: 32. Svoboda

ŽK: Pietrasz, Štromp P., Kvapil – Srněnský, Svoboda, Kunčík, Halabica

Rozhodčí: Kubáček – Hošek, Perniš

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
11. 5. 2024 17:00 ČPP 1.A třída mužů sk.B 2023/2024

Mapa

Sportovní areál František
U Lékárny 869/5, Horní Suchá, 735 35, okres Karviná

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
SK Horní Suchá000
SK Tichá101

SK Horní Suchá

2Jiří Kvapil Obránce
3Matěj Urbaník Obránce
5Jakub Lukáš Obránce
6Peter Štromp Záložník
7Dominik Poruba Záložník
7Michal Vojtek Záložník
8Jakub Pietrasz Obránce
10Dominik Pastušek Záložník
11Aleš Stuchlík Záložník
13Jaroslav Rychtařík Obránce
15Robin Witosz Záložník
16Tomáš Lindovský Útočník
17Stanislav Ryt Záložník
21Tomáš Lincer Gólman
21Ján Štromp Gólman
22Lukáš Krajčo Záložník
31Filip Kux Gólman