Muži padli doma s Raškovicemi

15. 4. 2023 | 16:00
Sportovní areál František

Report

Našim mužům se na jaře výsledkově nedaří, což chtěli změnit v domácím utkání proti rivalovi z minulé sezóny, Raškovicím. Šancí si Sušani vytvořili dostatek, ale nebyli na rozdíl od hostů efektivní, a ti si nakonec odvezli všechny body.

Do první větší příležitosti se dostal v 6. minutě Kovács, kterého našel ve vápně Ryt, ale první jmenovaný z úhlu nedokázal vyzrát na brankáře hostí. V 9. minutě se prokličkoval do zakončení Stuchlík a následně těsně minul branku přízemní střelou. Ve 30. minutě postupoval na Herdzinu záložník hostí Vojkovský, ale nedal. Ve 4é. minutě se ocitl sám na malém vápně Preči, ale z voleje trestuhodně přestřelil. Poločas tak skončil bez branek.

Útočník hostí Preči se hned v úvodu druhé půle dostal ke střele z hranice velkého vápna, ale jeho technická střela do horního rohu branky jen těsně minula. Za 5 minut se už hosté radovali, ato když se k propadlému míči mezi našimi stoper dostal k zakončení z úhlu Vojkovský a i pomoci drnu dostal míč do sítě – 0:1. o několik minut později se hosté dostali do obdobné střelecké pozice, ale tentokrát Herdzina podržel. Hosté přece jen přidali druhou branku v nastaveném čase, kdy odražený míč po centru dostal do sítě Puczok a postil tak výhru hostí.

V dalším utkání čeká na Sušany derby v Albrechticích v neděli od 16:00.

SK Horní Suchá  – TJ Pražmo – Raškovice 0:2 (0:0)

Sestava:  Herdzina – Lukáš, Urbaník, Kubját, Štromp – Ševčík, Janovský (c), Stuchlík, Rychtařík (76. Pastušek), Ryt (67. Jurčák) – Kovács (67. Kvapil)

Branky: 52. Vojkovský, 92. Puczok

ŽK: Kovács, Janovský – Kožar, Kacíř, Janošec

Rozhodčí: Hrdina – Pobořil, Žáček